به سایت مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران خوش آمدید

درباره مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

گامهای نخست راه اندازی مجموعه مرکز ملی سه بعدی ایران ، از سال ۱۳۷۹ پس از کسب تجربه های بسیار در حوزه های دیجیتالی برداشته شد، مرکز ملی سه بعدی ایران که در ابتدا از یک تفکر و در جهت نشر رایگان ویدئوهای آموزشی از کل نرم افزار تری دی استودیو مکس آغاز گردید، این روزها در پی ماجراجویی ها  و گام های بزرگ تر می باشد.

در طی بیش از دو دهه فعالیت مرکز دوره های بسیاری اعم از حضوری و غیرحضوری ، همایش ها و سمپوزیوم های گوناگون در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور و در کشورهایی چون ایتالیا وآلمان و ایالات متحده آمریکا … برگزار شده، که امروز نتیجه تلاش بی وقفه خود را در بین هزاران نفر از هنرجویانمان نظاره گریم و هر روز موفقیت و دستاورد های ایشان مایه مباهات و موجب خرسندی ما می گردد.

در طول این مسیر حضور دلگرم کننده استاد ارجمند مهدی بندری همواره راه گشا بوده ، این روزها به کمک کادر حرفه ای و هم هدفشان در پی توسعه عمیق دانش دیجیتالی در موطن عزیزمان می باشند؛ آموزشگاهی که برای همه افراد با شرایط گوناگون در همه نقاط مختلف جهان امکان خدمات رسانی داشته باشد ؛

هدف اصلی این ایده ، ایجاد برنامه ای منعطف برای دسترسی همگان است به طوریکه افراد بدون داشتن محدودیت مکانی و نگرانی زمانی بتوانند به ما اعتماد نمایند و با خاطری آسوده به امر یادگیری مشغول شوند.

به این منظور در کنار مجموعه مرکز ملی سه بعدی ایران و در جهت راهبرد اهداف و گسترش علوم دیجیتالی در کشور ، “مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران”، گروهی آموزشی در زمینه هنر و علوم دیجیتالی تاسیس گردید.در این مجموعه با طراحی و تدوین  دوره های خلاقانه و به روز در دنیای رایانه ای نه تنها متخصصینی را  در این حوزه برای فعالیت در داخل و خارج از کشور آماده می کنیم بلکه تلاش می نماییم تا بستری پویا برای رشد و فعالیت هنرجویان جوانمان فراهم کنیم. در کنار برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری هدف ما از بر پایی این مجموعه تولید محتوای فارسی در زمینه نرم افزار های فنی و مهندسی به خصوص نرم افزار های تخصصی سه بعدی جهت ارتقاء سطح دانش و مهارت فارسی زبانان در نقاط مختلف ایران و جهان خواهدبود.

مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران، توسعه دانش و مهارت فردی را نه صرفا به عنوان ابزاری برای رشد و پیشرفت و موفقیت فردی، بلکه موجب ترقی جامعه می داند.

ماموریت

همواره از طرف کمپانی های تولیده کننده نرم افزار های سه بعدی سازی همچون زیبراش، مایا ، تری دی مکس، نرم افزارهایAdobe    و…در تمام جهان دوره هایی برگزار می گردد تا نیروی های متخصصی از این نرم فزار ها وارد بازار حرفه ای کار شوند در پی محدودیت های ناخواسته و تحریم های ظالمانه کشورمان در سال های اخیر بستر آموزشی این نرم افزار ها  نیز  دچار محرومیت های بسیاری گشته است،مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران در کنار اساتید مجموعه و وجود استاد ارجمند مهدی بندری مدرس بین المللی نگرانی های مخاطبان این نرم افزار ها را برطرف ساخت و ما رو به جلو و بی توجه به این محدودیت ها همواره در تلاشیم آموزش هایی در سطح بین المللی ارائه نماییم  تا نیاز به یادگیری هنرهای کامپیوتری را برطرف سازیم.

گستره مخاطبین

از زمان شکل گیری مجموعه هیچ محدودیت آموزشی برای هنرجویانمان در نظر نگرفتیم و تمام موانع را از میان راهشان برداشتیم، بر پایه ارزش ها و اصولی رفتار نمودیم که خود نیز به آن پایبند بودیم و هستیم. به تساوی آموزشی باور داریم و برای دستیابی و عملی نمودن این هدف همچنان تلاش خواهیم کرد.صداقت در آموزش و رعایت اصول باعث شده است تا از میان مخاطبانمان هزاران هزار دوست صمیمی و همراه یافت نماییم.

پشتیبانی

در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران هنرجویان همزمان و پس از اتمام دوره ها از پشتیبانی تیم فنی بهره مند هستند. و این پشتیبانی تا سال ها و هر زمانی که هنرجو نیاز  پیدا نماید ادامه خواهد داشت و همچنین می توانند از مشورت اساتید و کارشناسان در مواقع ضروری بهره مند گردد.

ما باور داریم

book-1-60x60
respect-60x60

امید داریم آموزش های جامع و تخصصی سایت ما نیازآموزشی شما را تامین نماید
به طور دائمی در تلاشیم تا آموزش های خود را متناسب با آخرین متد ها و تکنیک ها بروز نماییم و در بانک آموزشی مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران در اختیار هنرجویان ، مهندسین و هنرمندان قرار دهیم. در صورت سوال و نیاز به مشاوره می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۶۱۸۵۰۱ تماس بگیرید .